Dia Darkness

Bezedílů, aneb lenost je zmetek...

8. června 2013 v 21:36 | Dia Darkness
Ano vím, dneska měl být díl, ale nic se nestalo. Omlouvám se za to, ale příští týden bude o to delší ^^- Včera se mi to totiž nechtělo dopisovat, ale již mam čtvrtku! :D Takže každopádně za týden bude ;) Samozdřejmě 'WG' taky :D Snad zase nedostanu náladu: Až za chvíli < a pak nebude nikdy :D Aaach, jak já tajty nálady, které mam 24 hodin denně, nesnáším :D

Den Dětí

1. června 2013 v 18:18 | Dia Darkness
Je 1. června a to znamená Den Dětí.
Já osobně tajty svátky nijak moc neřeším, ale když už tak... Dostala jsem bombónieru a tušku speciálně s mým jménem, ale to není to, o čem chci psát.

Česští a Slovenští Let'sPlayeři her každoročně pořádají Charitativní Akci 'Let'sPlayeři Dětem'. Je to zhruba 24 hodinový Live Streem, kde se Let's Playeři střídají v různých hrách a něco nám o sobě říkají. Je tedy pravda, že většinou je tam hra Minecraft - jedna z nejpopulárějších her na českém internetu, ale i tak. Nemusíte se na Lice Streem koukat, ale přesto by bylo dobré, kdyby jste přispěli jakoukoliv částkou.
Všechny vybrané peníze půjdou do české nemocnice na hry pro nemocné děti jako dárek. Buď to budou počítače s počítačovýma hrama, ale spíše to budou konzole jako PSP, Nintendo,... aby to mohli hrát děti, kteří musí být nutně neustále v posteli. Je vybráno již něco přes 50 000Kč. Za české a slovenské YouTubery a Let'sPlayery vás tedy prosím, aby ste se aspoň přišli podívat.

Let'sPlayeři Dětem

 
 

Reklama