►Magic Pegasus◄ - |001| - Dcera

1. června 2013 v 6:00 | Dia Darkness |  Magic Pegasus

"Tadashi," oslovila docela mladá dívka skoro stejně starého chlapce vedle, "prosím." Ten se pouze zamračil, "nemáme důvod, už dítě máme." Dívka posmutněla, ale stále naléhala, "to vím, drahý, ale víš jak jsou zpěvačky populární. Mohl by jsi jí obsadit do jakékoliv role." Ano, tohle na Tadashiho platí, řeč o jeho filmech.

"Zajeďte k nemocnici, Henry." Ozvala se znovu taktéž dívka, co před pár minutami žádala svého manžela o povolení adoptovat si dítě, přesněji dceru. Řidič nastartoval a odpověděl: "Jistě, paní."
"Tomoko, co si radši najmout náhradní matku? Děti mít nemůžeš, ale vaječníky stále máš." Dívka se na něho jen podivně podívala, že zrovna takové řešení napadlo zrovna jeho.
"Taková možnost už mě také napadla, ale...," následně zklopila hlavu a ruce sevřela do pěsti. Tadashi pokračoval, jakoby ignoroval Tomokininu větu: "Podle mě je to lepší způsob. Aspoň doma nebudeme mít nějakého sprostého haranta, který k nám vůbec nepatří a nevíme, co z něj vyroste." Tomoko se na něj podívala; věděla, že mu o sprostá slova nejde, dokázal by jej skrotit, jde mu o jeho čest a slávu.
Limuzína přejela přes most, jenž spojuje ostrůvek, ve tvaru kapky, s pevninou, na jejímž kraji je město s přístavem. Je to menší město, ale přesto se tu najde vše, co potřebujete; hotel, nemocnice, restaurace, bezínka, obchody, herny, přístav a mnohé další vyboženosti tohoto světa. Je tu dokonce i natáčející studio, které vede Tadashi. Město je obehnáno horami, takže se do města dostane pouze přes vrcholi, nebo nově stavějící se tunel. Také je to město velmi populární mezi lidmi, co se na svých honosných strojích nechávají unášet větrem. Jezdí sem mnoho turistů, na horách je přírodní rezervace, ale zároveň steska pro turisty, lyžárna pro lyžaře a také menší letiště.
Limuzína odbočí doleva a zanedlouho dojede před nemocnici. Henry zaparkuje na parkoviště, které není ani moc obsazené, otevře Tomoko a Tadashimu, kteří vystoupí a jdou rovnou do hlavních dveří. "Dobrý den, přejete si?" Ozve se jedna ze sestrej, když přijdou k informačnímu pultu. "Dobrý den, kde by nám tady mohl někdo pomoci s náhradním mateřstvím?" "Porodní mateřství vám poradí doktor Holub, je v budově 'Porodnice'. Druhé patro, šesté dveře napravo." "Děkuji, nashledanou a hezký den." S tím odešli do vedlejší budovy, kde byl porodní sál, dětcké pokoje a další příslušenství pro děti a jejich matky. Vyšli až do druhého patra a následně zaťukali na šesté dveře vpravo. Hned po tom, co sem jim ozvalo: "dále," vstoupili dovnitř, pozdravili a začínali se vyptávat, v čem náhradní mateřství spočívá. "Máte štěstí, zrovna máme volnou jednu již profesionální náhradní matku. Jich má za sebou tři porody, což je přiměřeně akorád. Pokud tedy chcete hned teď, podepište tyto papíry." Stím vyndá pár papírů ze šuplíků, oni je podepíši a pak už se jde na přípravy.

Již uběhlo osum let a devět měsíců, je 4. května a celá rodina, i známí, slaví osmé narozeniny jejich dcery. Všichni hosté již čekají, zatímco oslavenkyně je zavřená v pokoji a vyzážisti jí připravují na oslavu. Oblékají jí do honosných světlemodrých šatů, které splívají s jejími modrými vlasy a jsou pro ní tak těžké, že se skoro neudrží na nohou. I přesto tohle musí vytrpět a její přítel jí již vede do sálu. Jemu je devět let, ale i přesto se už chová jako dospělí. Musí, oba dva musí... Jsou z bohatých rodin a jejich rodiče se po narození Dii - modrovlasé dívky - rozhodli o zásnubách. Nyní mají oba řízený život.

"Jsi připravená?" Optal se tmavovlasý chlapec Dii před velkýma honosnýma dveřma vedoucí do sálu odkud hrála hudba. "Ikdyž řeknu ne, budu tam muset jít," odpověděla chladně a bez zájmu modrovláska. "Ale no ták, nesluší ti to, když se mračíš," její bradu chytli jeho již svalnaté ruce. On zářil přinuceným, ale přesto reálným a přirozeným úsměvem, natož ona lhostejným výrazem. Hned na to vysmekla svou bradu z jeho sevření a rozešla sem blíže ke dveřím. Dva ze sluhů, jeden na každé ze stran, otevřeli velké dveře a hudba se nyní ocitala v ušních bubíncích více nahlas. Hrála zde přirozená kapela s houslistou a klavírem. Dia se ocitla před schody a Dai neotálel. Vznešeně ji chytl za ruku a jako doprovod spolu došli až do mezischodí, kde se na chvíli zastavili. Hudba přestala pomalu hrát a Diin otec se chopil slova: "Ještě jednou vás tedy vítám na oslavě dceřiných osmých narozenin. Doufám, že si to zde užijete. Zanedlouho bude proslov mé dcery, večere a následně veřejné gratulace s dárky. Přeji vám příjemnou zábavu." Tadashi zavelel rukou tak, aby se hudba znovu rozehrála a šel čekat pod schody, kam už pomalu klesala Dia i Dai v ladných krocích.
__________________________________________________

2. Díl

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti Povídky?

Hai :) (Ano)
Ijé :( (Ne)

Komentáře

1 Monotsuki Miphyra Monotsuki Miphyra | E-mail | Web | 4. června 2013 v 20:07 | Reagovat

Úžasný *-* ty máš na spisovatelku *-* Já si nepamatuju jak jsem prožívala 8. narozky xDD Je to fakt dokonalý *-* Od teď čtu tvoje povídky *-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.