Stories

31. května 2013 v 20:53 | Dia Darkness

Jednorázovky:

 • ---

Dílovky:

Víte... existuje takový ostrůvek ve tvaru kapky. Není velký, ale ani malý, přesto se na něj vejde vcelku velký a krásně obdivuhodný hrad. A nejen tato budova, ale i převelká zahrada, sad, les, louka a dokonce i přístav. Tento ostrov i s hradem patří bohaté rodině o čtyř členech: matka, otec, syn a dcera. Matka známá návrhářka šatů, otec profesionální režisér a scénárista, dospělí syn jako model a sedmi letá dcera na škole pro herečky, modelky a zpěvačky - prostě bohatá a známá to rodina.
Ale co když se osmi leté dívčině nebude chtít žít život v přepichu? Co když si otevře svou fantazii a jen na ní bude záležet, co se ve světě lidí bude považovat za skutečnost?
 • ►Wolf's Girl◄

  Hl. Postavy: Dia Darkness de Dark Dionýsos
  Počet Dílů: 0 >Složka Dílů<
  Počet Sérií: 0
  Svět: Naruto
  Stav: Píšu >Dia Darkness de Dark Dionýsos<
  Recenze:
Kdysi dávno Madara zajal těhotnou ženu. Její klan nebyl oficiální, pouze se dědili schopnosti. Schopnosti buď psychické nebo fyzické. Většinou potomci rodu mužského získali tu fyzickou část a dcery tu psychickou. Žena porodila dceru, která by ale Madarovu výchovu a techniky nezvládla, protože byla už od pohledu slabá. Z důvodu špatného prostředí při těhoteství její matky. Proto Madara její slabou duši zapečetil a pomocí techniky vytvořil novou. Při zapečetění se mírně změnilo tělo dítěte. Na ženu pak už nebyl kladen dohled a tak se jí podařilo utéct.
Několik měsíců jí opečovával speciální péčí a pomocí pokusů jí zlepšoval chakru a tělo. Tím se ale vytvářel malý život uvnitř tohoto těla společně s nenávistí zapečetěné duše. Vznikal tedy démon. Dívce již byli 2 roky, kdy Madara věděl, že se dlouho nevrátí. Bezy měla začít osudová bitva mezi ním a Hokagem. Dívku tedy podrobil zkoušce. Uvěznil jí v kuse ledu s tím, aby si zvykla na jednu ze svých nejlepších schopností. Stále ale s pomocí démona o kterým Madara neměl tušení. Během boje se Madarovi schopnosti omezovali, nakonec však oba zmizeli.
Za několik let se naštěstí led začal rozpadat. Dia však jako zmražená vyrůstala o hodně pomalejš. Během tání se začala hroutit skrýš a když to konečně přestalo, smečka vlků se tam přišla podívat. Ti zlejší vlci jakožto hladoví se rozběhli k Die s tím, že jí roztrhají, Alfa samice však zavelela jinak. Přijala jí jako mládě smečky.

RPG:

 • ---

Básničky:

 • ---
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tento Blog?

Hai :) (Ano)
Ijé :( (Ne)